Dabbe 7 : El Nazar Filmi Vizyon Tarihi

  Özel Bilgiler    30 Kasım 2018
Yorum Yok

Herkese selam korku severler ailesi,

Hepimizin heyecanla beklediği, sık sık vizyon tarihine bakılan, Dabbe 7 : El Nazar filmi hakkında bir iddia öne sürüldü. Hepimizin bildiği gibi Dabbe 7 uzun süredir vizyona girmedi. 2 senedir çıkacağı söylenen dabbe 7 filminin ne zaman çıkacağı hakkında bir tarih verildi. Öncelikle söylemem gerekiyor bu tarihin net bir tarih mi, yoksa ortaya atılmış bir yalan mı bu konu hakkında net bir bilgi yok. Biraz inceleme fırsatı buldum, bunun ne derecede doğru olduğunu araştırdım. Net bir bilgi veremiyorum lakin büyük olasılıkla bu tarih doğru.

İnstagram üzerinden Hasan Karacadağ, sayfasında film hakkında çok kısa bir yazı paylaşmış. Film hakkında fazla konuşmuyor, ama yazdığına göre bugüne kadar yapılmış bütün filmlerinden çok farklı bir şey denediğini biraz sabır etmemiz gerektiğini yazmış. Dabbe 7 filminin japonya çekimlerinin bittiği, sadece Türkiye çekimlerinin kaldığı söyleniyor. Bazı sebeplerden dolayı Türkiye’de vizyona giremediğini söylüyor. Umarım bu sorun bir an önce çözülür. Dabbe serisini yeniden görürüz.

El nazar filminin Facebook sayfasında, Youtube sayfasında, El nazar filminin çok yakında olduğu belirtiliyor. Dabbe 7 filmi büyük olasılıkla 20 Şubat 2019 tarihinde sinemalar da olacak. Hasan Karacadağın bu filminde diğer filmlerinde kullandığı tekniklerden çok farklı bir teknik kullanacağını söylemesi, El nazar filmini daha çok merak etmemizi sağlıyor.

2 Senedir beklediğimiz Dabbe filminin, beklediğimize değmesi gerekiyor. Aslında bu zamana kadar Film hakkında fazla şey paylaşmaması, biz korku severleri ve Dabbe serisi seyircilerini üzdü. Umarım kısa zaman sonra Dabbe 7 filmi hakkında daha çok şey paylaşılır ve biraz da olsa merakımız gidebilir.

Biraz daha araştırdığımda ise Hasan Karacadağ hakkında çıkan haberlerin bu filmin çıkmasına mani olduğunu düşünmüyor değilim. Umarım her hangi bir sorun yoktur. O haberlerin çıkış tarihi baya eski, ve Hasan Karacadağın bu sene İnstagram üzerinden fotoğraf paylaşması her hangi bir sorun olmadığını gösteriyor diyebiliriz.

Art Arda gelen Dabbe 3, Dabbe 4,  Dabbe 5, Dabbe 6, filmlerinden sonra El nazar filmi için bu kadar bekliyor olmamız bir sorunun habercisi de olabilir. Her neyse, kötü düşünme iyi olsun demişler. Film hakkında paylaşılan tarihi tekrar söyleyelim Dabbe 7 : El Nazar Şubat 2019’da sinemalarda. Umarım kaliteli ve güzel bir film olmuştur. İlk izleyicilerinden biri olacağımı söylemeliyim.

Zaten topu topu, bir kaç yönetmen mevcut, Korku üzerine film yapan bunları da kaybedersek, Türkiye de korku sektörü üzerinde film yapan yönetmen kalmayacak.

Yazımı okuduğunuz için teşekkürler! Yorum bırakmayı unutmayın.

5490 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

  Arama


  Kategoriler